close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Pěkný prázdninový zážitek

1. července 2011 v 18:48 | Radim |  Prázdninová dobrodružství
... Kdo by neměl rád dva měsíce letních školních prázdnin? ...
... Z dětí nikdo! ...
... Ale už přicházejí lidé s návrhem, aby se dva měsíce letních školních prázdnin rozložily na čtyři měsíce. Čtrnáct dní prázdniky a čtrnáct dní škola a tak pořád dokola, až se dva měsíce vyčerpají ...
... "To tak, rušit letní školní prázdniny. Nic se rušit nebude!" ...
... Prázdniny - od pátku 1. července do středy až 31. srpna ...
... Říkalo se, že zvýšení cen jednorázových jízdenek na městskou hromadnou dopravu od 1. července 2011 nebude žádné zdražení ...
... Protože jízdenka bude mít delší dobu platnosti ...
... "A to se podívejme?" říkám si, když jsem se ocitla na nástupišti ...
... Asi jedenáct aktivistů ze skupiny Pražské fórum a jedno miminko tady využilo delšího jízdního intervalu k uspořádání pikniku. Dívka v plavkách, opalovací krém, zákusky, ovoce, karty i harmonikář tady byl," dozvídáme se od svědkyně dnešní události ve stanici pražského metra Můstek. Cestujícímu, který chce ujet jen pár stanic, bychom chtěli nabídnout způsob, jak strávit volné minuty, aby neměl pocit, že musí draze platit za něco, o co nestojí. Aby lidé využili celou dobu, na kterou jim lístek platí, mohou v metru také třeba chytat lelky, dozvěděla jsem se dále od téhle slečny aktivistky, sděluje nám paní Antonie Nedošínská. Piknik bude devádesáti minutový, takovou dobu platí lístek za třicet dva korun, sdělila ještě paní Antonii Nedošínské další aktivistka ...
Piknik trval asi tři čtvrtě hodiny. Lidé si stěžovali tvrdili strážníci, že museli aktivisty Pražského fóra obcházet, volal pak kdosi paní Antonii Nedošínské. Na výzvu strážníků městské policie se účastníci happeningu dobrovolně rozešli, dozvěděla se studentská máma ještě ...
... Je pravda, že většina kolemjdoucích však měla na tváři úsměv! ...
... Ukončete, prosím, výstup a nástup! Dveře se zavírají ... Příští stanice ...
... Jízdenka prvního dne zahájení provozu pražského metra ...
... Pěkné prázdninové zážitky ...
... 1/ ...
TOPlist
 


Komentáře

1 boaro boaro | E-mail | Web | 6. června 2019 v 12:30 | Reagovat

Доброго времени суток! команда SEO для раскрутки и продвижения онлайн-сайтов в поисковиках и/или соц сетях. И меня зовут Антон, я учредитель компании маркетологов, специалистов, рерайтеров/копирайтеров, оптимизаторов, линкбилдеров, link builders, копирайтеров, разработчиков, профессионалов. Мы — команда амбициозных мастеров своего дела с 5-летним опытом работы в сфере фриланса. Ваш личный портал выйдет с нашей командой на другую высоту. Мы предлагаем лучшую раскрутку online-сайтов в поисковиках! У всех абсолютно работников нашей seo-команды за плечами великий высокопрофессиональный путь, мы понимаем, как грамотно формировать ваш портал, продвинуть его на 1-ое место, перестроить web-трафик в заказы. Наша seo командапредставляет вам лично бесплатное предложение по раскрутке ваших интернет-ресурсов. Мы ждем Вас!

сео обучение бесплатно <a href=https://seoturbina.ru>бесплатные ссылки для продвижения сайта</a>

2 boaro boaro | E-mail | Web | 11. června 2019 v 12:10 | Reagovat

Our  goal at vape4style.com  is actually to  deliver our customers  along with  the greatest vaping  adventure  achievable, helping them vape with style!.  Located in NYC  and also in  service  given that 2015,  our experts  are actually a  custom-made vaping superstore offering all  forms of vape mods, e-liquids,  pure nicotine salts,  hull  units, tanks,  rolls, and other vaping  add-ons,  including  electric batteries and  outside chargers. Our e-juices are always fresh  considering that  our experts  certainly not only sell our products retail, but  additionally distribute to  local area  New York City  outlets  along with  supply  retail  choices. This  permits us to  frequently  revolve our  sell,  offering our  consumers and stores with  the best freshest  supply possible.

If you  are actually a vaper  or even  attempting to get off  smoke cigarettes, you are in the  correct  spot.  Wish to save some money in process? Hurry  as well as join our email mailing list to get  unique club VIP, vape4style  price cuts, promotions and  free of cost giveaways!

Our experts are an  special Northeast Yihi  rep. We are  likewise  licensed  representatives of Bad Drip,  Harbour Vape, Charlie's Chalk  Dirt, Beard Vape, SVRF by Saveur Vape, Ripe Vapes, Smok, Segeli,  Shed Vape, Kangertech, Triton  as well as  much more. Don't see  one thing you are  seeking on our  web site?  Certainly not a problem!  Merely let  our company  understand what you are looking for and we  are going to find it for you at a  reduced  rate.  Possess a question  concerning a  specific  product? Our vape  experts  will certainly  rejoice to provide more details about anything  our experts  market.  Merely send  our team your question  or even  contact  our company. Our  staff  is going to be glad to help!

the o.b. e-liquid bazaar : <a href=https://vape4style.com/collections/yihi-sx-mini>Yihi Mini</a>

3 boaro boaro | E-mail | Web | 21. června 2019 v 6:49 | Reagovat

Sorry for making you review this message which is most likely to be taken into consideration by you as spam. Yes, spamming is a bad point.

On the other hand, the very best way to discover something brand-new, heretofore unidentified, is to take your mind off your everyday hassles as well as reveal interest in a subject that you may have considered as spam before. Right? <a href=https://kingswayjewelry.com/>engraving</a>

We are a team of young individuals who have determined to begin our very own company and also make some loan like numerous other individuals in the world.

What do we do? We offer our site visitors a vast selection of remarkable hand-made rings. All the rings are made by the best craftsmen from throughout the United States.

Have you ever seen or worn an environment-friendly opal ring, wood ring, fire opal ring, Damascus ring, silver opal ring, Blue-green ring, blue opal ring, pink ring, meteorite ring, black ring or silver ring? This is just a tiny component of what you can constantly find in our shop.

Made in the USA, our handmade rings are not simply attractive and also initial presents for, claim, a wedding or birthday celebration, however likewise your amulet, a thing that will definitely bring you all the best in life.

As settlement for your time invested in reading this message, we offer you a 5% discount on any kind of product you are interested in.

We are eagerly anticipating meeting you in our store!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Motto: Když jsme se vyhrnuli ze školy, tak jsme moc křičeli a moc jsme utíkali, jenom Páta Karel kráčel k domovu slušně, jelikož je pitomec. Potom jsme stáli před bijákem a čekali, až příjdou lidi, a šel taky pan Lokvenc s manželkou a Bejval přistoupil k němu, dal slušné pozdravení a ptal se: "Prosím Vás pane Lokvenc, vysvobodil ten herec milovanou bytost ze spárů lupičů?" ale pan Lokvenc se příšerně zachechtal a neřekl nám nic!
Věci vlastní jsou ty, na které můžeme mít svým rozhodnutím, vůlí a svým jednánín vliv. Jsou však věci, které změnit nemůžeme. Nemůžeme změnit, zda bude zítra pršet nebo ne. To je věc cizí. Jsou na nás nezávislé i takové věci, jako je povaha druhého člověka. Rozhodnutí změnit něco na sobě je realizovatelné, rozhodnutí změnit něco u druhého lze uskutečnit u dětí, které vychováváme. Potvrdilo se nám, že jakou má kdo povahu v třetí až páté třídě základní školy, takovou povahu má i v dospělosti!
Strýček Jaroslaw je bratr naší matky Šárky, středoškolský profesor, rád si hraje se slovy, kterým podkládá jiný, matoucí, obrazný až provokativní význam. S vážnou tváří si vymýšlí nebo upravuje různé příběhy, které vypravuje tak přesvědčivě, že mu naše matka a tetičky - jeho sestry Dana a Jitka - někdy neuvěří a když potom praskne, že to je pravda, volají pohoršeně: "Ale Járo!". Strýček Jaroslaw je vdovec a z manželství má dvě, dnes již dospělé, děti. Žije s přítelkyní na venkově nedaleko Vídně. Mezi jeho záliby patří i péče o dům a obytnou část zahrady.
... Strýček Jaroslaw má rád Itálii a Středozemní moře. Tam jezdí nejraději ...
... Lze ho spatřit i v České republice ...
... Zejména na Moravě, ve Slezsku ...
... A v Praze ...
... Od 1. ledna 2012 jsou komentáře moderované ...
... Jediným důvodem opatření je vyloučit komentáře s obsahem obchodního charakteru ...
16. září 2009
Jaroslav a Šárka
Počítadlo od 3.3.2010