"Co se stalo?" říkám si!

24. března 2011 v 7:06 | Giorgio Bottini |  03/2011
... V pátek 18. března 2011 jsem ve svém článku Smutek, bolest, naděje napsal, že na "boží" mlýny věřím. A včera ve středu 23. března 2011 pozdě večer jsem uviděl na televizní obrazovce dole běžící zprávu ...
... "Co se stalo?" říkám si! ...
... Začátek opisu zprávy číslo 121 ...
Obviněný z vraždy Aničky zemřel
Praha - Otakar T., který byl minulý týden obviněn z vraždy a znásilnění devítileté Anny Janatkové, ve středu zemřel, příčinou smrti byla zřejmě zranění, která si muž způsobil při pondělním pokusu o sebevraždu. Policie připravuje návrh na zastavení mužova stíhání. Vyšetřování případu vraždy Anny Janatkové pro policii nekončí. Stále se totiž čeká na výsledky expertíz, které by měly ukázat, zda bylo obvinění Otakara T. pravdivé či nikoli. Od toho se také bude odvíjet další postup. Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil chce prověřit zda vězeňská služba v souvislosti s případem nepochybila.
... Konec opisu zprávy číslo 121 ...
... Jsou to skutečně ony pověstné "boží" mlýny? ...
... Nevím! ...
... Konec ...
TOPlist
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Motto: Když jsme se vyhrnuli ze školy, tak jsme moc křičeli a moc jsme utíkali, jenom Páta Karel kráčel k domovu slušně, jelikož je pitomec. Potom jsme stáli před bijákem a čekali, až příjdou lidi, a šel taky pan Lokvenc s manželkou a Bejval přistoupil k němu, dal slušné pozdravení a ptal se: "Prosím Vás pane Lokvenc, vysvobodil ten herec milovanou bytost ze spárů lupičů?" ale pan Lokvenc se příšerně zachechtal a neřekl nám nic!
Věci vlastní jsou ty, na které můžeme mít svým rozhodnutím, vůlí a svým jednánín vliv. Jsou však věci, které změnit nemůžeme. Nemůžeme změnit, zda bude zítra pršet nebo ne. To je věc cizí. Jsou na nás nezávislé i takové věci, jako je povaha druhého člověka. Rozhodnutí změnit něco na sobě je realizovatelné, rozhodnutí změnit něco u druhého lze uskutečnit u dětí, které vychováváme. Potvrdilo se nám, že jakou má kdo povahu v třetí až páté třídě základní školy, takovou povahu má i v dospělosti!
Strýček Jaroslaw je bratr naší matky Šárky, středoškolský profesor, rád si hraje se slovy, kterým podkládá jiný, matoucí, obrazný až provokativní význam. S vážnou tváří si vymýšlí nebo upravuje různé příběhy, které vypravuje tak přesvědčivě, že mu naše matka a tetičky - jeho sestry Dana a Jitka - někdy neuvěří a když potom praskne, že to je pravda, volají pohoršeně: "Ale Járo!". Strýček Jaroslaw je vdovec a z manželství má dvě, dnes již dospělé, děti. Žije s přítelkyní na venkově nedaleko Vídně. Mezi jeho záliby patří i péče o dům a obytnou část zahrady.
... Strýček Jaroslaw má rád Itálii a Středozemní moře. Tam jezdí nejraději ...
... Lze ho spatřit i v České republice ...
... Zejména na Moravě, ve Slezsku ...
... A v Praze ...
... Od 1. ledna 2012 jsou komentáře moderované ...
... Jediným důvodem opatření je vyloučit komentáře s obsahem obchodního charakteru ...
16. září 2009
Jaroslav a Šárka
Počítadlo od 3.3.2010