close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Radostná událost

19. listopadu 2009 v 6:33 | Šárka |  11/2009
vrána

... Včera večer krátce před dvacátoudruhou hodinou se to stalo ...

a

 ... Zazvonil přístroj starého Belly. On to vlastně přístroj starého Belly vlastně ani nebyl, byl to mobilní telefón a včera večer se to strýček Jaroslaw dověděl ...

a

... Tadeášek se narodil ve středu 18. listopadu 2009 v 21.19 hodin ...

a

<výška 510 mm a hmotnost 3 946 g>

a

... Blahopřejeme a ať má Tadeášek pěkný a dlouhý život ...

a

 ... Na zdraví Tadeáška a jeho rodičů! ...

... Jen počkej zajíci! ...

a

... Potvrzeno: "Ve čtvrtek dne 19.11. 2009 v 7.20 hodin Tadeášek shora uvedené údaje potvrdil SMS: "Ahoj, jmenuji se TADEASEK a 18.11. ve 21.19 hod. jsem prvne juknul na svet. Vazim 3 946 g a merim 51 cm. Ja i maminka jsme v poradku." ...

... Ahoj Tadeášku! ...

... Jen počkej, zajíci! ...

nahoru


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Motto: Když jsme se vyhrnuli ze školy, tak jsme moc křičeli a moc jsme utíkali, jenom Páta Karel kráčel k domovu slušně, jelikož je pitomec. Potom jsme stáli před bijákem a čekali, až příjdou lidi, a šel taky pan Lokvenc s manželkou a Bejval přistoupil k němu, dal slušné pozdravení a ptal se: "Prosím Vás pane Lokvenc, vysvobodil ten herec milovanou bytost ze spárů lupičů?" ale pan Lokvenc se příšerně zachechtal a neřekl nám nic!
Věci vlastní jsou ty, na které můžeme mít svým rozhodnutím, vůlí a svým jednánín vliv. Jsou však věci, které změnit nemůžeme. Nemůžeme změnit, zda bude zítra pršet nebo ne. To je věc cizí. Jsou na nás nezávislé i takové věci, jako je povaha druhého člověka. Rozhodnutí změnit něco na sobě je realizovatelné, rozhodnutí změnit něco u druhého lze uskutečnit u dětí, které vychováváme. Potvrdilo se nám, že jakou má kdo povahu v třetí až páté třídě základní školy, takovou povahu má i v dospělosti!
Strýček Jaroslaw je bratr naší matky Šárky, středoškolský profesor, rád si hraje se slovy, kterým podkládá jiný, matoucí, obrazný až provokativní význam. S vážnou tváří si vymýšlí nebo upravuje různé příběhy, které vypravuje tak přesvědčivě, že mu naše matka a tetičky - jeho sestry Dana a Jitka - někdy neuvěří a když potom praskne, že to je pravda, volají pohoršeně: "Ale Járo!". Strýček Jaroslaw je vdovec a z manželství má dvě, dnes již dospělé, děti. Žije s přítelkyní na venkově nedaleko Vídně. Mezi jeho záliby patří i péče o dům a obytnou část zahrady.
... Strýček Jaroslaw má rád Itálii a Středozemní moře. Tam jezdí nejraději ...
... Lze ho spatřit i v České republice ...
... Zejména na Moravě, ve Slezsku ...
... A v Praze ...
... Od 1. ledna 2012 jsou komentáře moderované ...
... Jediným důvodem opatření je vyloučit komentáře s obsahem obchodního charakteru ...
16. září 2009
Jaroslav a Šárka




Počítadlo od 3.3.2010