Těžká rána opilcova

17. září 2009 v 13:47 | Jarda Roháček |  09/2009
a

"Kde pro boha jsem?"

a
Zná to snad každý, kdo si občas rád přihne ze sklenky: probudíte se po bujarém večírku a drahnou chvíli přemýšlíte, na kterém místě a v jakém století se nacházíte. Němec Gerle Kittler (25) měl ale navíc tu smůlu, že se stal obětí žertíku několika "dobrých" kamarádů.
a
Mladík během party usnul tvrdým alkoholickým spánkem a známí ho i s postelí vynesli ven, naložili na vlek a dovezli na půl kilometru vzdálené vlakové nádraží. Tam zakoupili jednu jízdenku pro spáče a jednu pro kolo, na kterém cestovala pohovka. Nic netušícího Gerla poté vzali na výlet.
AAAA Kitler
Po pár kilometrech jízdy, o půlnoci jej vysadili uprostřed polí a navýsost spokojení a hrdí na svůj vtip se vrátili na večírek. Kittlera, bez peněženky a mobilního telefonu, probudili až druhý den ráno strážci zákona. "Vždycky spím jako nemluvně, takže jsem si ničeho nevšimnul, pokud se mnou nezatřásli policisté a nechtěli po mně občanku. Myslel jsem si, že jsem se musel probudit v nějakém špatném filmu," vzpomíná dnes už s úsměvem. Přátelům nakonec odpustil.
Případ se stal v Bavorsku, nedaleko města Bad Tölz. Šetření provedl policejní strážmistr Anton Pfeiffer.
Komisař Benno Berghammer se šetření případu, a všech dalších okolností souvisejících s případem, nezúčastnil. Byl v té době na řádné dovolené v Mexiku.
(Z časopisu "Pestrý svět" - číslo 34 ze dne 20.8.2009)
a
a
Jeden z nejpopulárnějších společenských týdeníků v České republice. Ačkoliv existuje poměrně krátce (od roku 2004), jeho obliba prudce stoupá a počtem svých čtenářů daleko převyšuje většinu konkurenčních magazínů.

b745a38818_66802294_o2
Vánoce v roce 19 ...
Pod vánočním stromečkem byla Gerleho Kittlera první a nová hokejka.
šipka do prava
16
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Motto: Když jsme se vyhrnuli ze školy, tak jsme moc křičeli a moc jsme utíkali, jenom Páta Karel kráčel k domovu slušně, jelikož je pitomec. Potom jsme stáli před bijákem a čekali, až příjdou lidi, a šel taky pan Lokvenc s manželkou a Bejval přistoupil k němu, dal slušné pozdravení a ptal se: "Prosím Vás pane Lokvenc, vysvobodil ten herec milovanou bytost ze spárů lupičů?" ale pan Lokvenc se příšerně zachechtal a neřekl nám nic!
Věci vlastní jsou ty, na které můžeme mít svým rozhodnutím, vůlí a svým jednánín vliv. Jsou však věci, které změnit nemůžeme. Nemůžeme změnit, zda bude zítra pršet nebo ne. To je věc cizí. Jsou na nás nezávislé i takové věci, jako je povaha druhého člověka. Rozhodnutí změnit něco na sobě je realizovatelné, rozhodnutí změnit něco u druhého lze uskutečnit u dětí, které vychováváme. Potvrdilo se nám, že jakou má kdo povahu v třetí až páté třídě základní školy, takovou povahu má i v dospělosti!
Strýček Jaroslaw je bratr naší matky Šárky, středoškolský profesor, rád si hraje se slovy, kterým podkládá jiný, matoucí, obrazný až provokativní význam. S vážnou tváří si vymýšlí nebo upravuje různé příběhy, které vypravuje tak přesvědčivě, že mu naše matka a tetičky - jeho sestry Dana a Jitka - někdy neuvěří a když potom praskne, že to je pravda, volají pohoršeně: "Ale Járo!". Strýček Jaroslaw je vdovec a z manželství má dvě, dnes již dospělé, děti. Žije s přítelkyní na venkově nedaleko Vídně. Mezi jeho záliby patří i péče o dům a obytnou část zahrady.
... Strýček Jaroslaw má rád Itálii a Středozemní moře. Tam jezdí nejraději ...
... Lze ho spatřit i v České republice ...
... Zejména na Moravě, ve Slezsku ...
... A v Praze ...
... Od 1. ledna 2012 jsou komentáře moderované ...
... Jediným důvodem opatření je vyloučit komentáře s obsahem obchodního charakteru ...
16. září 2009
Jaroslav a Šárka
Počítadlo od 3.3.2010